ما کی هستیم

خانه درباره ما

درباره ما

هومتیک یکی از محصولات پلتفرمی شرکت کمک یار اندیشه سبز است که در سال 1398 توسط یک تیم جوان و خبره طراحی و پیاده سازی شده است.
هومتیک اولین پلتفرم مدیریت یکپارچه ساختمان است که با هدف آسان‌سازی انجام امور مربوط به مدیریت ساختمان و همچنین حفظ آسایش ساکنین فعالیت خود را آغاز کرده است. ما تلاش می‌کنیم تا با تکیه بر نیروی انسانی کاردان و سیستم هوشمند کنترل و هماهنگی امور ساختمان تغییری بزرگ و تاثیرگذار در مدیریت ساختمان‌ها ایجاد کنیم.

مهم‌ترین هدف‌های ما در هومتیک :

- از بین بردن دغدغه‌های مربوط به مساله‌های مالی صندوق ساختمان
- ایجاد تحول در زمینه ارتباط ساکنین با یکدیگر و با مدیر ساختمان
- ایجاد اشتغال برای کارشناسان فنی
- ایجاد آسایش بیشتر برای ساکنین و مدیر ساختمان
- صرفه جویی در وقت و هزینه

ما در هومتیک از تمام کارشناسان گواهی عدم سوء‌پیشینه و عدم اعتیاد دریافت می‌کنیم و بعد از مصاحبه‌های حضوری و بررسی نتیجه این مصاحبه‌ها به آن‌ها اجازه فعالیت می‌دهیم. همچنین با راه‌اندازی سیستم ارزیابی و امتیازدهی توسط سفارش‌دهندگان این امکان را داریم که به صورت مداوم کیفیت انجام کار کارشناسان را بررسی کنیم و در صورت نیاز به بهبود این روند بپردازیم. امتیازی که شما ثبت می‌کنید بزرگ‌ترین کمک به ما برای ارايه خدمات با کیفیت بالا است.

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ساختمان های مسکونی
ساختمان های تجاری
ساختمان های اداری
سایر ساختمان ها

به خانواده بزرگ هومتیک بپیوندید.

ما در هومتیک معتقدیم پیشرفتهایی که به دست آورده ایم نتیجه نبوغ و تلاش تک تک افراد شرکت بوده است و همچنان به قدرت افرادمان برای رسیدن به هدفهای بلند شرکت ایمان داریم . از این رو همواره در تلاشیم تا نیروهای توانمند و پر انرژی ای راکه از کار در یک محیط پویا لذت می برند به جمع همکارانمان اضافه کنیم تا بهترین خدمات را برای مشتریان خود فراهم آوریم .

153

تعداد مشتریان

235

تعداد کارشناسان

593

تعداد کل سفارشات

26

تعداد سرویس ها