برترین نرم افزار مدیریت ساختمان ۲۰۲۰ | دانلود رایگان

برترین نرم افزار مدیریت ساختمان ۲۰۲۰ | دانلود رایگان

با گسترش شهر نشینی و اهمیت پیدا کردن کار گروهی و همچنین لزوم رعایت قوانین در آپارتمان‌ها نرم افزارهای مختلفی پا به عرصه گذاشته‌اند. شما به وسیله این گونه نرم افزارها خواهید توانست بدون هیچگونه نگرانی تمام موارد مورد نیاز را در این گونه نرم افزارها مدیریت نمایید. در حال حاضر شاید بتوان گفت استفاده نکردن از این گونه نرم افزارها علاوه بر به هم ریختگی اطلاعات باعث از بین اطلاعات خواهد شد. ما در این مقاله به ویژگی‌های مورد نیاز این گونه نرم افزارها خواهیم پرداخت. آگاهی داشتن از این ویژگی‌ها باعث خواهد شد بتوانید از میان انبوه نرم افزارهای طراحی شده بهترین و مناسب‌ترین نرم افزار مدیریت ساختمان را انتخاب نمایید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی‌های یک نرم افزار مدیریت ساختمان

هر نرم افزار مدیریت ساختمان باید دارای ویژگی‌های نام برده شده زیر باشد تا بتوان آن را به عنوان یک نرم افزار مدیریت ساختمان مناسب در نظر گرفت. در ادامه این مقاله ما به بررسی ویژگی‌های اصلی یک اپلیکیشن مدیریت ساختمان خواهم پرداخت همچنان با ما همراه باشید.

راحتی استفاده از نرم افزار

اولین و مهم‌ترین ویژگی یک نرم افزار ساختمان را می‌توان راحتی در استفاده دانست. منظور از راحتی آن است که کاربر نرم افزار بتواند بدون هیچگونه مشکل خاصی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کارکرد اصلی نرم افزار آشنا شود. هر چه سطح کاربری نرم افزار دارای راحتی و دسترسی مناسب‌تری باشد به طبع آن افراد بیشتری از این نرم افزار استفاده خواهند کرد.

طراحی منطقی و مناسب نرم افزار

دومین موردی که باید از یک اپلیکیشن مدیریت شارژ ساختمان انتظار داشت، طراحی منطق قوی برنامه است. منظور از این مورد آن است که برنامه نویسان نرم افزار بتوانند تمام نیازهای مورد نظر یک مدیر ساختمان را در قالب یک نرم افزار حرفه‌ای پیاده سازی نمایند. هر چه طراحان و برنامه نویسان به این مهم توجه بیشتری داشته باشند می‌توان انتظار کارکرد قوی‌ترین را از نرم افزار مورد نظر داشت.

برخورداری از قابلیت شخصی سازی

از دیگر ویژگی‌های یک نرم افزار آپارتمان قوی می‌توان به قابلیت شخصی سازی آن اشاره کرد. منظور از شخصی سازی آن است که شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید آن ساختار مورد نظر خود را در نرم افزار پیاده سازی نمایید. پس یکی از مواردی که باید در هنگام دانلود نرم افزار ساختمان به آن توجه داشته باشید قابلیت شخصی سازی آن است.

امنیت بالا در حفظ اطلاعات استفاده کنندگان

شاید بتوان امنیت را یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین فاکتورهای نرم مدیریت ساختمان در نظر گرفت. از آنجایی که اصولا این نرم افزارها دارای قابلیت درج قبوض هستند و معمولا به این گونه نرم افزارها نرم افزار مدیریت قبوض گفته می‌شود. نرم افزارهای رایگان مختلفی در حال حاضر به عنوان نرم افزار ساختمان طراحی و ساخته شده‌ است که به نوعی می‌توان گفت وظایف مدیر ساختمان را در حد قابل قبولی کاهش می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به این گونه نرم افزارها حتما از امن بودن آن‌ها اطمینان داشته باشید.

پشتیبانی مناسب و ۲۴ ساعته

از دیگر ویژگی‌های یک نرم افزار شارژ ساختمان می‌توان به پشتیبانی مناسب آن اشاره کرد. عموما هر نرم افزار شارژ ساختمان که خواهان کسب مخاطبان بسیار است باید از پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردار باشد. این پشتیبانی شامل موارد مختلفی از قبیل راهنمایی در نصب، کارکرد و غیره می‌شود. پس حتما قبل از اقدام به خرید یا دانلود نرم افزار محاسبه قبض آب آپارتمان باید از پشتیبانی آن به صورت مناسب آگاه شده باشید.

برخورداری از قابلیت گزارش گیری

شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین و لازم‌ترین مواردی که باید یک نرم افزار مدیریت ساختمان داشته باشد قابلیت گزارش گیری است. شما به واسطه استفاده از این قابلیت خواهید توانست در عرض مدت زمان کوتاهی تمام موارد مورد نظر خود را در قالب گزارش‌های جامع و کاملی بررسی نمایید. از همین رو پیشنهاد می‌شود حتما از داشتن این ویژگی در هنگام دانلود نرم افزار مدیریت ساختمان آگاه باشید. نکته مهم در رابطه با گزارش گیری آن است که شما باید بتوانید این گزارش‌ها را با فرمت دلخواه خود خروجی بگیرید. پس می‌توان گفت پشتیبانی از فرمت‌هایی نظیر فرمت چاپی، پی دی اف، اکسل، ورد، ایکس ام ال و غیره برای این گونه نرم افزارها تا حدودی لازم و ضروری خواهد بود.

امکان استفاده همزمان به وسیله چند نفر

منظور از استفاده همزمان آن است که کاربران نرم افزار بتوانند بدون هیچگونه نگرانی به صورت همزمان از این نرم افزار استفاده نمایند. شاید برخورداری این ویژگی زمانی خود را نشان دهد که شما اقدام به دانلود نرم افزار مدیریت ساختمان کرده باشید و بخواهید بخشی از وظایف ثبت و بررسی موارد قابل اجرا در ساختمان را بر عهده فرد دیگری بگذارید. به نوعی می‌توان گفت این ویژگی در این گونه نرم افزارها باعث خواهد شد که شما قسمتی از وظایف را بر عهده دیگری بگذارید.

برخورداری از قابلیت پشتیبانی گیری

از دیگر ویژگی‌های مهم این گونه نرم افزارها می‌توان به ویژگی پشتیبانی گیری اشاره کرد. شما به واسطه این قابلیت خواهید توانست اطمینان خاطر داشته باشید که اطلاعات شما به هیچ عنوان از بین نخواهد رفت. این قابلیت را نرم افزارها به صورت‌های مختلفی پیاده سازی می‌کنند، یک نمونه مناسب این گونه قابلیت را می‌توان پشتیبان گیری به صورت خودکار در نظر گرفت. دسته دیگری از نرم افزارها این قابلیت را در خود دارند و شما تنها باید خود به صورت دستی اقدام به گرفتن نسخه پشتیبان نمایید. پس نیاز است قبل از خرید و یا دانلود این گونه نرم افزارها از داشتن این ویژگی آگاه شده باشید.

جمع بندی

ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی سعی کردیم اطلاعات کاملی در رابطه با ویژگی‌های یک نرم افزار مدیریت ساختمان مناسب به شما ارائه دهیم. گفتیم که یک نرم افزار عالی باید دارای ویژگی‌های از قبیل پشتیبانی ۲۴ ساعته، قابلیت پشتیبان گیری، قابلیت گزارش گیری و غیره باشد. برخوردار بودن نرم افزار از این ویژگی‌ها باعث می‌شود که یک نرم افزار را بتوان به عنوان نرم افزار مناسب استفاده در ساختمان دانست. همچنین گفتیم که نرم افزارهای مختلفی تحت عنوان نرم افزار محاسبه قبض آب آپارتمان وجود دارند که شما به واسطه آن‌ها خواهید توانست تمام موارد مورد نیاز را در آن ثبت نمایید. ما همچنین در مقالات آتی در رابطه با بیمه ساختمان و بهترین بیمه ساختمان اطلاعاتی را به شما همراهان گرامی ارائه خواهیم داد. از این که در این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.

اضافه کردن نظر

دسته ها

برای دانلود رایگان کلیک کنید

برای دانلود رایگان کلیک کنید

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

محبوب ترین