معرفی برج های ایزدیار چیتگر

معرفی برج های ایزدیار چیتگر منطقه 22، امکانات و عکس

معرفی برج های ایزدیار چیتگر منطقه 22، امکانات و عکس

ساختمان های ایزدیار چیتگر به عنوان یکی از موفق ترین سازه های منطقه ۲۲ در تهران شناخته می شود که از دیده بسیاری از ساکنان این محله بهترین مکان برای زندگی به حساب می آید. ساختمان های ایزدیار برای اولین بار در سال ۱۳۸۸ مورد بهره برداری قرار گرفت ولی آغاز ساخت و ساز این مجتمع ها به سال ۶۸ باز می گردد. این مجتمع ها که در انتهای بلوار امیرکبیر و در مجاورت میدان موج قرار گرفته دارای سه فاز مختلف می باشد که هر یک از آنها در طی زمان های مختلف راه اندازی شده اند. امروز قصد داریم با شما هومتیکی های عزیز  در مورد این ساختمان ها صحبت کنیم.

معرفی برج های ایزدیار چیتگر

فاز یک برج های ایزدیار

اولین باری که ساختمان های ایزدیار شروع به فعالیت کردند به سال ۱۳۸۸ باز می گردد که در آن افرادی که واحدهای خود را پیش خرید کرده بودند وارد فاز یک ساختمان های ایزدیار شدند. در ابتدا افرادی که در این مجتمع ساکن شدند دسترسی به گاز طبیعی نداشته و مجبور بودند از گاز مایع استفاده کنند ولی پس از مدتی امکانات مجتمع افزایش پیدا کرد و با آسفالت شدن دسترسی به این ساختمان ها ، تمامی بخش های مجتمع راه اندازی شدند.

فاز یک مجتمع ایزدیار شامل چهار بلوک D1، A ،B،D2 ، C1 و C2 می شود که دارای نمایی خاکستری رنگ بوده و نسبت به تمامی بلوک های دیگر متفاوت می باشند. این بلوک ها که هر یک دارای دو آسانسور مجزا هستند ، در هر طبقه سه واحد وجود دارد که تمامی واحدها یک بالکن در اختیار ساکن قرار می دهد. متراژ خانه های  فاز یک از 102 متر آغاز شده و تا ۱۳۵ متر نیز افزایش پیدا میکند.

تمامی واحدهای فاز یک ایزدیار برای گرمایش از پکیج بهره می گیرند و برای سرمایش از کولرهای آبی سنتی استفاده شده است. بسیاری از ساکنین این خصوصیت فاز یک را به عنوان مثبت ترین بخش آن قلمداد می کنند که در دیگر فاصله ها از میان رفته است. از نظر ساخت داخل نیز این فاز دارای پذیرایی و حال مجزاء هستند و طراحی بسیار خاصی دارند.

معرفی برج های ایزدیار چیتگر

فاز دو برج های ایزدیار

فاز دوم ایزدیار که ساخت آن در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسید نسبت به فاز اول از طراحی بسیار بهتری برخوردار بوده و در معماری داخلی و خارجی خانه از بهترین ابزار بهره گرفته شد. فاز دوم ایزدیار به سه بخش تقسیم می شود که بخش اول آن پیش از مراحل دیگر ساخته شد و شامل بلوکهای F2، F1، B1 ، B2 ، E2و E1 می شود. در این چهار بلوک متراژ خانه ها از ۱۰۷ متر آغاز شده و تا ۱۶۰ متر می باشد. برخلاف فاز اول در این مرحله از ساخت و ساز هال و پذیرایی با هم ادغام شده و طراحی داخلی کمی متفاوت می باشد. بخش دوم این فاز که به ساختمان پزشکان نیز مشهور است شامل دو بلوک G1 و G2 می شود که دو بلوک بی نظیر در این مجتمع هستند. دو بلوک آخر این فاز نیز به دو برج ایرانسل مشهور هستند که از نظر طراحی خارجی به بخش اول شبیه بوده ولی داخل آن بسیار متفاوت می باشند. در طراحی فاز دوم نیز برای سرمایش خانه از کولرهای آبی و برای گرمایش از سیستم پکیج استفاده شده است.

معرفی برج های ایزدیار چیتگر

برج های مجلل ایزدیار (فاز سه برج های ایزدیار)

مهمترین و اساسی ترین فاز این مجتمع مسکونی به فاز ۳ مربوط است که از آن به عنوان ساختمان های مجلل ایزدیار نیز یاد می شود. این سه بلوک دقیقاً در مجاورت میدان موج قرار گرفته است ، از سال ۱۳۹۷ مورد بهره برداری قرار گرفت و دارای امکانات و طراحی های بسیار خاصی می باشد که مثال آن در منطقه ۲۲ کمتر مشاهده شده است. فاز سوم ایزدیار شامل سه ساختمان L1 ، L2 و L3  می شود. آغاز ساخت این سه فاز از سال ۱۳۹۰ شروع شد ، از نظر تعداد واحد و متراژ هر یک بسیار متفاوت از سه فاز دیگر می باشد.

این برج های بسیار مجلل در 25 طبقه و در نزدیکی میدان موج تاسیس شده است که واحد های آن از 130 متر شروع شده و تا 200 متر نیز افزایش پیدا می کند. این ساختمان های بسیار لوکس که برای ساخت آن ها از بهترین ابزار استفاده شده است ، از آنها به عنوان یکی از گران قیمت ترین ساختمان های شهرک راه آهن یاد می شود. در این مجتمع های لوکس برخلاف دو فاز پیشین برای سیستم گرمایش از چیلرهای مرکزی بهره گرفته شده است.

طراحی داخلی این مجموعه با تمامی دو فاز پیشین متفاوت می باشد و برای سهولت ساکنین از 5 آسانسور که دو لاین آن برای باربری بوده و سه لاین دیگر آن نیز برای رفت و آمد ساکنین تعبیه شده اند. در طراحی داخلی واحدها نیز نوآوری به کار گرفته شده و در کنار بالکن های بزرگ مکان اتاق های خواب نیز تغییر زیادی کرده است. به عنوان مثال در فاز سوم ، اتاق های خواب نزدیک به درب ورودی قرار گرفته ولی در فازهای پیشین پس از وارد شدن از درب ورود شما سریعا پذیرایی را مشاهده می کنید.

معرفی برج های ایزدیار چیتگر

امکانات برج های مجلل ایزدیار

از آنجایی که ساختمان های ایزدیار در هر سه فاز یکی از خوش ساخت ترین مجتمع ها به حساب می آیند امکاناتی که در آن ها نیز به کار رفته ، در حد ممتاز می باشد. تحت تاثیر همین امکانات فوق العاده است که در طی چندین سال گذشته تقاضا برای خرید و اجاره این مجتمع نیز بسیار بالا می باشد. حالا نگاهی دقیق بر روی امکانات این مجموعه می اندازیم؛

 • سونا (راه اندازی نشده)
 • استخر (راه اندازی نشده)
 • جکوزی (راه اندازی نشده)
 • هلی پد
 • کتابخانه
 • کافی شاپ
 • موتور خانه
 • فضای سبز
 • لابی من 24 ساعته
 • روف گاردن
 • سالن بیلیارد
 • سالن بدنسازی
 • سیستم شوتینگ زباله

 

دسترسی به مجتمع ایزدیار چیتگر

از آنجایی که شهرک راه آهن یا همانگونه که جدیدا گفته می شود شهرک گلستان در کنار سه اتوبان کلیدی تهران قرار گرفته است دسترسی به بخش های مختلف این محله نیز بسیار ساده می باشد. در صورتی که شما قصد دارید از از اتوبان خرازی (همت) به سمت این مجتمع حرکت کنید باید از فرعی آبشار به سمت خیابان جنگلبان جنوب (کاشان سابق) حرکت کنید و زمانی که به میدان موج رسیدید از خروجی باملند خارج شوید. مجتمع های ایزدیار دقیقا در سمت چپ شما قرار دارند.

در شرایطی که از سمت مترو چیتگر با اتوبوس یا تاکسی های خطی به سمت این مجتمع ها حرکت کنید باید سوار خطی های میدان ساحل شده و در کنار میدان موج پیاده شوید. ایستگاه اتوبوس های شهرک گلستان دقیقا روبروی این مجتمع قرار گرفته و شما می توانید در چند ثانیه به ورودی مجتمع دسترسی داشته باشید.

 

پارکینگ شهرک ایزدیار

تحت تاثیر اینکه این مجتمع در فضای بسیار بزرگی ساخته شده است ، امکانات پارکینگ آن نیز بسیار عالی می باشد. در این مجتمع علاوه بر اینکه تمامی واحدها دارای پارکینگ اختصاصی هستند بخشی نیز برای خودروهای میزبان در نظر گرفته شده است که شما می توانید از آن در مهمانی ها و مراسم خود نیز بهره بگیرید.

معرفی برج های ایزدیار چیتگر

مشاعات بلوک های ایزدیار

در مجتمع ایزدیار مخصوصا دو بلوک یک و دو با وجود اینکه فضای بسیار بزرگی در نظر گرفته شده ، ولی متاسفانه امکانات زیادی برای ساکنین پیش بینی نشده است. از فضای اطراف این مجتمع تنها برای پارکینگ و گلکاری استفاده شده و فضای خالی زیادی نیز در آن وجود دارد. ولی در فاز سوم با استفاده از طراحی های بسیار خاص آبنما و گلکاری های بسیار خاصی مشاهده می شود که در آن ساکنین می توانند برای سپری کردن اوقات فراغت خود بهره بگیرند.

 

امکانات رفاهی اطراف برج ایزدیار چیتگر

یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب می شود افراد مجتمع های ایزدیار را برای سکونت انتخاب کنند امکانات رفاهی فوق العاده آن می باشد. همانگونه که پیش از این نیز اعلام شد این مجتمع در نزدیکی مرکز خرید باملند قرار دارد که یکی از توریستی ترین مراکز تهران به حساب می آید. علاوه بر آن یکی از بزرگترین مرکز خریدهای رفاه نیز دقیقا روبروی این مجتمع می باشد. علاوه بر آن در خیابان امیری صفت نیز شما می توانید مرکز خرید پارامیس ، مغازه های خرده فروشی ، قصابی و نانوایی را مشاهده کنید.

 

 

مطالب مرتبط پیشنهادی:

معرفی برج های مسکونی هرمزان شهرک غرب

معرفی برج آلتون کورت

معرفی برج‌های دوقلوی الهیه، امکانات و آدرس

معرفی برج نگار ونک تهران ،امکانات و آدرس

معرفی برج جام ملت، امکانات و آدرس

پروژه برج لکسون چیتگر، امکانات و دسترسی و تصاویر

Loading

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن